Dziecko News

Hity książkowe dla dzieci na wakacje

Pierwszy miesiąc wakacji już prawie za nami. Czy Wasze dzieciaki tęsknią za szkołą? Nuda dopada kiedy pada deszcz? Mam dla Was kilka ciekawych książek na takie deszczowe, nudne dni. Nasz siedmiolatek je uwielbia i może godzinami siedzieć i oglądać  te książki.

LEGO, LEGO jaki chłopak nie lubi LEGO ? Książki LEGO przygoda są świetne i nie tylko dla chłopaków, ale to właśnie oni będą mieli największą frajdę z czytania lub oglądania.

Książki są przejrzyste i mają piękne ilustracje a duża czcionka ułatwi naukę czytania.

A ciekawe przygody LEGO ludzików sprawią, że nawet my dorośli chętnie poczytamy je z naszymi dzieciakami.

 

 

 

A kto oglądał z dzieciakami przygody mamuta Mańka i zabawnego Sida ten na pewno przeczyta książkę o ich przygodach. To kolejna część ich przygód. Tym razem będą ratować świat 😅

A jeśli Wasze dzieci uwielbiają spędzać czas w kuchni i przygotowywać razem z Wami różne smakołyki to mam dla nich książkę idealną.

“Wierszyki na deser” pyszne wiersze dla młodych kucharzy. Znajdziecie w niej dużo bardzo ciekawych pomysłów na desery i koktajle.

A jeśli Wasze dzieciaki uwielbiają zwierzęta to polecamy wszystkie książki “Zaopiekuj się mną” oraz książki Pani Agnieszki Stelmaszyk o przygodach słodkich  psiaków i małych kociaków😋🥰

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*